9 листопада в День української писемності та мови українці у всьому світі традиційно об’єднались для написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Долучився до цієї акції також курсантський та трудовий колектив Донецького державного університету внутрішніх справ у місті Кропивницький та Ельза Лещенко, директор департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації. Про це повідомляє телеграм-канал Освітній Простір Кіровоградщини.

📌 Ельза Лещенко, вітаючи молодь, наголосила: «Метою написання диктанту є не стільки перевірка рівня володіння українською мовою, а єднання українців усього світу навколо рідної мови. Ми єдині у такий складний для нашої країни час, коли уже протягом майже дев’яти місяців український народ героїчно протистоїть російській військовій агресії».

🖋 Учасники акції відзначили, що під час написання диктанту у них з’явлося надзвичайне відчуття приналежності до чогось великого, масштабного, важливого. А це вкрай потрібно нашій країні.🇺🇦🇺🇦🇺🇦