Щороку, 9 листопада, українці у всьому світі відзначають День української писемності та мови. Про це повідомляє телеграм-канал Освітній Простір Кіровоградщини.
🟡 Сьогодні цей день, як ніколи, має важливе значення та він перетворюється на справжній символ єднання – всі охочі пишуть радіодиктант Національної єдності. Автором цьогорічного тексту є українська письменниця та режисерка Ірина Цілик, а читала текст народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

✅ Традиційно, щоб вшанувати силу та красу української мови, до написання радіодиктанту Національної єдності долучилася і освітянська спільнота в Обласній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського. Проявили патріотизм та свої мовні здібності учні, студенти, курсанти та педагоги закладів освіти, серед яких: учень 11 класу, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Цуканов Глєб, призер обласних відбіркових змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Літвінов Вадим, студенти Льотної академії НАУ Мельник Іван та Данильченко Дарина, курсанти Донецького національного університету Міністерства внутрішніх справ України Дербаль Неоніла та Онітко Софія, вчитель предмета «Захист України» однієї з шкіл м. Кропивницький, Заслужений вчитель України, який на даний час захищає нашу державу в лавах ЗСУ, директор КЗ «Міжшкільний ресурсний центр № 1» Кропивницької міської ради, Заслужений вчитель України Горобець Олена, яка активно волонтерить з перших днів війни. До написання диктанту долучилися представники релокованих закладів заступник директора Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Пічугова Тетяна та перший проректор, доктор економічних наук Херсонського державного аграрно-економічного університету Грановська Вікторія.
Написання радіодиктанту Національної єдності – це не лише перевірка своїх мовних знань, а й солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.

💛💙РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

#ОсвітнійПростірКіровоградщини