Сьогодні, 9 листопада 2022 року Катерина Колтунова заступник голови Кіровоградської обласної військової адміністрації вручила сертифікати слухачам курсів з безкоштовного вивчення української мови до Дня писемності та української мови у Центральноукраїнському державному університеті ім. В. Винниченка. Про це повідомляє телеграм-канал Освітній Простір Кіровоградщини.

📌 Курси з української мови тривали місяць і їх проводила Ольга Кирилюк, завідувачка кафедри української філології та журналістики університету.

📌 Катерина Колтунова наголосила: “Вітаю всіх слухачів курсів з отриманням сертифікатів та успішним закінченням курсів з української мови. Особливо приємно, що серед вас є внутрішньо переміщені наші співгромадяни, які хочуть володіти українською мовою на високому рівні. Мине час і після нашої перемоги ви повернетеся до своїх домівок і будете вільно спілкуватися українською мовою і з гідністю пропагувати українську культуру. Бажаю всім нам переможного миру, процвітання нашій Україні та здійснення всіх наших мрій.”

📌 Також, перед випускниками курсів з вітальним словом виступила Ельза Лещенко, директор департаменту освіти і науки ОВА: “Наша область гостинно приймає всіх громадян України, які приїздять з тимчасово окупованих територій. На даний час в області здобувають освіту більше 7 тис. дітей дошкільного та шкільного віку з числа внутрішньопереміщених осіб, до закладів освіти працевлаштовано більше 50 педагогічних працівників з Донецької, Луганської, Херсонської та Харківської областей. Сподіваюся, що у майбутньому ще велика кількість слухачів буде удосконалювати свої знання з української мови та застосовувати їх у різних сферах діяльності.”