Про це повідомила під час онлайн-засідання круглого столу «Волонтерство у змісті соціальної функції органів влади і громадськості», який зібрав представників громадського активу Кіровоградської, Запорізької, Чернівецької, Чернігівської областей, представників органів місцевого самоврядування Кіровоградщини та науковців.
Як зазначила Катерина Колтунова, на Кіровоградщині волонтерський рух дуже потужний, адже ще з 2014 року він набув конкретних напрямків і, в першу чергу, це допомога військовим.
💬«Ми маємо перетворити волонтерські ініціативи у сталість, надати їм інституційної форми, перетворити їх на організовану роботу. Адже тоді ми можемо і делегувати їм вирішення певних питань, і розраховувати на підтримку. Волонтерський рух в Україні має воєнізований присмак. Але з нього постануть люди, які будуть займатись і просвітництвом, і національно-патріотичним вихованням, і підхоплювати ту взаємодію, яка у нас була на базі задоволення кризових потреб», – підкреслила заступниця начальника ОВА.
☝️Крім того, вона нагадала учасникам круглого столу, що при Кіровоградській ОВА працює програма підтримки громадських організацій та волонтерських рухів на інституційну діяльність.