У вівторок, 18 квітня, постійна комісія міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, соціальної політики, культури та спорту під головуванням депутатки Наталі Чередніченко разом з іншими депутатами, заступниками міського голови Олександром Мосіним, Сергієм Колодяжним, секретарем міської ради Олегом Колюкою та представницями громадськості обговорили проблемні питання в освіті міста та шляхи їх усунення. Про це повідомляє Кропивницька міська рада, інформує TBN.
На розгляд комісії було винесено чотири теми, що стосувалися фінансової автономії навчальних закладів, передачі функцій капітального будівництва від управління освіти до управління капітального будівництва міської ради, удосконалення проведення конкурсу директорів навчальних закладів та доцільності призначення нового заступника начальника управління освіти міської ради.
Члени комісії й інші депутати вислухали представниць громадськості, своє бачення порушених тем надала і начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко, загалом кожен із присутніх мав змогу окреслити свою позицію щодо ефективного розвитку галузі освіти міста.
Позицію депутатів поділяє і заступник міського голови Олександр Мосін, – Ті питання, які порушує громадськість, ми маємо першочергово розглянути на комісії, прийняти відповідні рішення і далі розвивати галузь освіти, об’єднавши зусилля при цьому.
Зрештою комісія прийняла рішення про створення робочої групи під головуванням заступника міського голови Сергія Колодяжного, до складу якої увійдуть як депутати та посадові особи міської ради, так і представники громадськості з юристами. Комісія опрацює такі питання, як зміни до положення про управління освіти щодо призначення нового заступника начальника, передача функцій капітального будівництва від управління освіти до управління капітального будівництва, запровадження механізму призначення директорів шкіл розпорядженням міського голови тощо.
Робоча група має бути створена вже до кінця квітня, щоб якнайшвидше розпочати свою роботу.