Сьогодні, 14 лютого, комісія міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, соціальної політики, культури та спорту розглянула петиції про звільнення та нагородження начальниці управління освіти міської ради Лариси Костенко. Про це повідомляє CBN, інформує ТРИБУНА.

На засідання комісії прийшли авторка петиції Любов Скрипниченко, співзасновниця ГО Об’єднання батьків дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю “Життя без обмежень”, а також представниці громадської організації “Батьківська рада Кропивницького”.

На засіданні також була присутня Лариса Костенко і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Колодяжний.

Автор петиції про нагородження посадовиці на засідання не з’явився.

Протягом засідання комісія вислухала претензії батьків-активістів, а також аргументацію Лариси Костенко та Сергія Колодяжного. Йшлося, зокрема, про неналежне, на думку батьків дітей з інвалідністю, забезпечення інклюзивної освіти, а також непрозоре фінансування та погану організацію укриттів.

Вислухавши обидві сторони, комісія дійшла висновку взяти перерву на кілька днів, щоб детальніше ознайомитися з матеріалами, представленими сторонами.

Нагадаємо, 19 січня 2023 року на інтернет-ресурсі  «Єдина платформа місцевої електронної демократії» з’явилася петиція з проханням звільнити з посади начальницю управління освіти Кропивницької міської ради Лариси Костенко. Вже менш, ніж за тиждень, 25 січня, на сайті з’явилася ще одна петиція, цього разу прямо протилежна – з проханням відзначити чиновницю та висловити їй подяку.

Фото: Олена Павлюк, CBN