Урочисте закриття ІІ міського етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» відбулося у Кропивницькому вчора, 01 травня.Повідомляє ТРИБУНА з посиланням на сайт Кропивницької міської ради.

У Ліцеї «Лідер» зібралися шкільні команди-переможниці, які протягом двох місяців брали участь у змаганнях з п’яти видів спорту: волейболу, баскетболу, спортивного орієнтування, черліденгу та футзалу. Загалом у змаганнях взяли участь 1300 школярів майже з усіх закладів загальної середньої освіти міста.
Активних, кмітливих, а головне, націлених на перемогу учасників привітали з успішним завершенням ІІ етапу всеукраїнських змагань начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко та начальник управління молоді та спорту міської ради Вячеслав Гурський.
– Проєкт «Пліч-о-пліч» – це про об’єднання, це про підтримку дітей з боку батьків, вчителів, спортсменів, адже дитина буде відповідально ставитися до будь-якої справи тоді, коли до цього будуть ставитися відповідально та серйозно дорослі, – відзначила у вітальному слові Лариса Костенко. – Головна мета проєкту – залучити школярів до фізичного розвитку, сформувати у них лідерські якості через спорт, дати можливість самовиразитися, відчути командний дух, атмосферу спілкування, дружби, психоемоційна підтримка та можливість подорожувати з командою різними куточками нашої країни.
Приєднався до привітань і Вячеслав Гурський, він побажав командам-переможцям міського етапу успішних стартів на обласному рівні та неодмінно потрапити на всеукраїнський етап, де також вдало виступити.
Отже, у змаганнях із волейболу серед дівчат перше місце виборола команда ліцею “Науковий”, друге — команда ліцею “Лідер”, третє — команда ліцею “Муніципальний колегіум”. У змаганнях серед юнаків перше місце виборола команда ліцею “Лідер”, друге — команда Інноваційної гімназії, третє – команда Навчально-виховного об’єднання №32.
На турнірі із баскетболу серед дівчат перше місце зайняла команда Нової української школи, друге — команда Гімназії імені Олени Журливої, третє — команда Ліцею природничих наук. Серед юнаків перше місце посіла команда Муніципального колегіуму, друге — команда Ліцею “Центральний”, третє — команда гімназії “Інтелект”.
Кращими у спортивному орієнтуванні стали учні «Преображенської гімназії», друге місце посіла команда ліцею “Лідер”, третє — команда Великобалківської гімназії.
У змаганнях із черліденгу переможцем стала команда Муніципального колегіуму, друге місце виборола команда Ліцею природничих наук, третє місце між собою розділили команди «Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату» та Нової української школи.
Серед команд із футзалу місця розподілилися так: перше місце — гімназія “Інтелект”, друге —Ліцей імені Тараса Шевченка, третє —ліцей “Лідер”.
На цьому змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» не завершуються. Наступний етап — обласний, на якому команди-учасниці боротимуться за право представляти нашу область у червні на всеукраїнському рівні.