Адміністратор, покоївка та обліковець з реєстрації бухгалтерських даних – професії, навчання за якими вже стартує 3 травня цього року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Запитаєте, яка тривалість навчання? Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних – 8,5 міс., адміністратор – 5,5 міс., покоївка – 2,5 міс.

Що гарантує безробітним навчання за сприяння служби зайнятості – підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та гарантоване працевлаштування.

Які вимоги до слухачів? Цілеспрямованість та бажання навчатися!

Виникають думки аби щось змінити у своєму професійному житті, адже ваша професійні компетенції за здобутим фахом не є затребуваними на ринку праці? Реалізовуйте себе і не зупиняйтесь на досягнутому! У вас є реальна можливість освоїти новий фах за сприянням Державної служби зайнятості!

Нагадаємо, що для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне. Для всіх інших можливе навчання на платній основі.

Інформація про інші навчальні програми та професії, які можна здобути на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, в онлайн-графіку за посиланням https://is.gd/SAvOg0

Якщо вас зацікавила інформація про сприяння служби зайнятості у підвищенні професійних компетенцій? Телефонуйте, контакти тут: https://is.gd/20aDFB Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.