Наразі в Кіровоградській області є попит на працівників, які займатимуть керівні посади. Роботодавці  пропонують вакансії із заробітною платою до 20 000 гривень. А саме: керуючий фермою, заступник начальника відділу, заступник директора, начальник відділення зв’язку, начальник складу (паливно-мастильних матеріалів, матеріально-технічного та ін.), начальник гаража, начальник цеху, начальник (керуючий) їдальні, керівник музичний, керівник художній, начальник відділу поштового зв’язку, та інші.

Інформацію про попит на робочу силу/вакансії роботодавці подали до Кропивницької, Новоукраїнської, Олександрійської, Голованівської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Знам’янського та Світловодського управління філій, Гайворонського, Олександрівського та Новомиргородського відділів філій.

Якщо ви амбітна людина, маєте лідерські якості і бажаєте реалізуватись як керівник? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.

Нагадаємо, що Державна служба зайнятості має можливість здійснити  професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації безробітних громадян за професіями, затребуваними на ринку праці.