Овен

Намагайтеся плідно провести першу половину дня — це найкращий час для того, щоб вирішити робочі завдання, навести лад у справах. Не бійтеся висловлювати свою думку; можливо, безумовної підтримки ви не отримаєте, але щось корисне почуєте напевно, повідомляє Ukr.Media, інформує ТРИБУНА.

У другій половині дня багато Овнів будуть зосереджені на своїх переживаннях та роздумах; справи та бажання оточуючих навряд чи зацікавлять представників знака. У цей час можливі розбіжності у сім’ї, суперечки з друзями. Проте до серйозного конфлікту не дійде.

Телець

Удача сама йде вам у руки. Все, що потрібно — по можливості швидко орієнтуватися в обставинах і правильно реагувати на те, що відбувається. Покладайтеся на власну інтуїцію. Її підказки своєчасні та точні; дотримуючись яких, ви багато в чому зможете випередити представників інших знаків.

Імовірний значний прогрес у справах. День підходить для укладання угод, у тому числі великих. Можна підписувати важливі документи щодо роботи, домовлятися про довгострокову співпрацю. Сприятливий день для переїзду чи підготовки до нього.

Близнюки

Зірки сприяють тим, хто займається комерційною діяльністю. Можна укласти вигідні угоди та непогано заробити. Також день підходить для ділових зустрічей, обговорення перспектив взаємовигідного співробітництва. Ви реально дивитеся на речі, і ніхто не зможе обвести вас довкола пальця.

У особистих відносинах також переважає вплив позитивних тенденцій. Майте на увазі, що найприємніші події чекають на вас у другій половині дня. Буде шанс зміцнити сімейні зв’язки, покласти край розбіжностям із найближчими родичами.

Рак

Ваше головне завдання сьогодні — зберігати спокій. Важко не дратуватися через дрібниці, не ображатися на уїдливі зауваження оточуючих, не хвилюватися, коли важливі новини змушують на себе чекати надто довго. Але якщо вам все ж таки вдасться налаштуватися на позитивний лад, то день пройде цілком благополучно.

Варто бути уважнішими у поїздках; у другій половині дня небажано далеко їздити за кермом, особливо на самоті. Грошові надходження незначні, але й витрати невеликі, тому фінансова картина загалом задовільна.

Лев

Спокійний день. Він добре підходить для того, щоб довести до кінця розпочаті справи і в усьому навести лад. Рутинні та одноманітні завдання вас анітрохи не лякають. Вирішуючи їх, ви будуєте плани на майбутнє; у багатьох представників знака з’являються чудові ідеї, які незабаром будуть реалізовані.

Ви добре ладнаєте з оточуючими, легко знаходите спільну мову навіть із тими, кого бачите вперше. Ймовірний початок службових романів. Можуть нагадати про себе старі знайомі, буде шанс відновити зв’язки, якими ви дорожите. У всьому щодо особистих стосунків варто покладатися на інтуїцію.

Діва

День не найпростіший, але цікавий; з подій, які він приносить, можна отримати чимало користі. Багатьом представникам знака доведеться змінити свої плани та відступити від звичних принципів. Це виявиться нелегко, але відкриє шлях до успіху, дозволить зміцнити професійні позиції та заручитися підтримкою впливових людей.

Можливі фінансові втрати, невдалі покупки, тож із грошима варто бути обережнішими, а від незапланованих придбань відмовитися. У коханні Дівам напевно пощастить. Імовірні нові знайомства, які покладуть початок запаморочливим історіям.

Терези

День обіцяє цікаві зустрічі та приємне спілкування. Буде можливість обговорити важливі ділові питання з людьми, які не тільки добре розбираються в них, а й можуть надати реальну допомогу. Можна починати працювати над новими проектами, насамперед — спрямованими на швидке отримання прибутку.

У другій половині дня можливі перспективні знайомства, можливий початок романтичної історії, яка відіграє важливу роль у вашому житті. Терези легко зачаровують оточуючих, але також легко і самі втрачають голову, ризикуючи захопитися людиною, яка їм зовсім не підходить.

Скорпіон

Дуже сприятливий день. Будьте уважні і постарайтеся не проґавити можливостей, які він відкриває. Можна розпочинати нові справи, найкраще — спільні проекти із давно перевіреними надійними союзниками. Стануть в нагоді отримані раніше знання та навички, не буде зайвим і ваш життєвий досвід.

Ви не тільки зі своїми справами успішно справляєтеся, але й допомагаєте тим, хто опинився у скрутній ситуації. У другій половині дня можливі несподівані поїздки, незаплановані зустрічі; з того й іншого ви отримаєте користь.

Стрілець

День правильних рішень та добре обдуманих кроків, що ведуть до успіху. Навіть маючи мінімум інформації, ви інтуїтивно вибираєте правильну лінію поведінки і знаходите вихід із заплутаної ситуації.

Якщо ж вдасться отримати якісь відомості, то, швидше за все, ваші перемоги будуть запаморочливими, а досягнення заслужать загальне захоплення. Добре проходять зустрічі у неформальній обстановці. Вдало складаються невеликі поїздки, далеко від дому можна зав’язати корисні знайомства або укласти вигідні угоди.

Козоріг

До вас частіше звичайного звертаються за допомогою, і сьогодні ви займатиметеся не лише своїми, а й чужими справами. Все почате вдасться довести до кінця, і підсумки дня, напевно, порадують. Добре відбуваються ділові зустрічі; є шанс знайти нових ділових партнерів та роботодавців.

Вдалий день із фінансової точки зору: грошові надходження виявляться навіть більшими, ніж ви очікували, а ось витрати будуть невеликими. Вечір порадує добрими новинами. Не виключено незапланованих зустрічей, які піднімуть настрій.

Водолій

Налаштовуйтесь на діловий лад із самого ранку. Щоб досягти потрібних результатів, доведеться працювати в поті чола, і жодної хвилини не можна буде марно витратити. День насичений подіями, і ви повинні бути дуже уважними, щоб правильно оцінити те, що відбувається, і зрозуміти, на що потрібно звертати увагу, а на що — ні.

Сприятливий день для спілкування, налагодження стосунків. Ви легко знаходите спільну мову з оточуючими, можете розповісти про те, що вас турбує, турбує та засмучує, нікого не ображаючи.

Риби

Стане в нагоді вміння домовлятися з людьми, здатність здогадатися про їхні справжні наміри, вивести на чисту воду тих, хто нещирий. У вас з’являться нові союзники; згодом вони можуть стати справжніми друзями. Ймовірні і романтичні захоплення.

Дуже вдалим буде день для тих, хто займається творчістю або пробує свої сили в якійсь новій сфері. Ви беретеся за справи з непідробним ентузіазмом, і він передається оточуючим. Можуть виникнути проблеми під час роботи з документами, відвідування державних організацій.