Бажаєте бути затребуваними на ринку праці? Пропонуємо вам опанувати одну із найбільш популярних професій – «Продавець продовольчих товарів».

Чому варто обрати навчання за цією спеціальністю? Курс дозволяє набути навичок ефективних продажів товарів продовольчої групи, використовувати в роботі різні види РРО, вести облік товарів за допомогою програмного забезпечення.

За 5 місяців ви опануєте організацію та технологію торговельних процесів, техніку ефективних продажів та багато іншого, про це повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.

Де проходитиме навчання? На базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Початок – 16 січня 2023 року.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Хочете опанувати нову професію? За деталями навчання звертайтеся до Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. 0(522) 32 08 01 або до філій та їхніх структурних підрозділів обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у січні 2023 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.

Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.