Особливості виготовлення та формування прикрас для тортів та тістечок, технології приготування бісквітних кап-кейсів, виробів з мигдалево тіста, виробів з мастики, шоколаду, нові способи оформлення кондитерських виробів, зокрема щодо художнього оздоблення, поєднання матеріалів за кольором, формою та розмірами, а також основні поняття про сировину, що використовується у кондитерському виробництві – все це є можливість опанувати вже зараз.

Державна служба зайнятості пропонує вам підвищити свою кваліфікацію на  курсах цільового призначення за навчальною програмою “Сучасні тенденції оформлення борошняних кондитерських виробів”.

Є бажання удосконалити чи навчитися майстерності у кондитерській справі? Не зволікайте, навчайтеся разом із кваліфікованими викладачами Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Курси розпочинаються 27 лютого 2023 року.

Що потрібно, аби долучитися до курсу? Професійно- технічна освіта відповідного напрямку (економічна освіта), досвід роботи за фахом та вік не менше 18 років.

Нагадаємо, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Зацікавила пропозиція? За деталями звертайтеся до обласного центру зайнятості, його філій/ структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: http://surl.li/eghis

Інформація про інші курси цільового призначення, які будуть проходити на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, за посиланням http://surl.li/ezfsa

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у лютому 2023 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.

Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir