Ви у пошуках шляхів ефективної професійної реалізації та маєте медичну освіту, а ще ви цікавитесь природніми способами корекції вікових та інших небажаних змін шкіри, повної і безпечної регенерації тканин, методами омолодження з мінімальною агресією, інноваційними технологіями естетичної медицини, сучасними методами апаратної та ін’єкційної косметології? Державна служба зайнятості пропонує вам курси цільового призначення «Плазмотерапія і плазмогель в косметології та естетичній медицині».
Навчаючись на курсах, фахівці Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості гарантують отримання теоретичних та практичних навичок проведення косметологічних процедур. Це унікальна можливість для всіх бажаючих отримати знання безпосередньо від досвідчених фахівців.
Живе спілкування: можливість поставити питання практикуючим лікарям та косметологам, а ще практичні заняття допоможуть вам підвищити свої професійні компетенції, а можливо це й старт до відкриття власного бізнесу.
Не відкладай на завтра професійний розвиток і починайте діяти.
Курси підвищення кваліфікації стартують 22 березня 2023 року.
Якщо вас зацікавила інформація – звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості або найближчої філії обласного центру зайнятості, управління чи відділу філій. Контакти тут http://surl.li/eghis Пишіть у Telegram-канал t.me/dcz_kir
Інформація про курси цільового призначення або інші професії, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості, в онлайн-графіку за посиланням http://surl.li/exrnv.