Професія електрогазозварника на сучасному ринку праці є і залишається досить затребуваною, адже без зварювання не можливо виробництво ані автомобілів, кораблів, літаків, потягів, мостів, ані звичних побутових товарів вжитку. Потреба у робітниках цієї професії постійна. Електрогазозварники без особливих ускладнень знаходять роботу в будівельних організаціях, на фабриках і заводах, в авторемонтних майстернях та станціях технічного обслуговування тощо.

А тому за сприяння Державної служби зайнятості 31 липня 2023 року стартує професійне навчання за професією «Електрогазозварник».

Де? На базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Термін навчання – 5,5 місяців.

У процесі навчання кожен слухач отримує максимум необхідних як теоретичних, так і практичних навичок. Досвідчені фахівці дадуть максимум знань, а кваліфіковані майстри покажуть прийоми і техніку зварювання на практиці з застосуванням сучасного зварювального обладнання.

Здобувайте затребувані професії разом зі службою зайнятості! Деталі навчання дізнавайтеся за номером +38 (066) 581 87 84.

Наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

Довідково. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування груп до Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості можна переглянути за посиланням http://surl.li/ivzog