Захищаючи Україну загинули захисники з восьми громад Кіровоградської області. Це — Олександр Кірєєв з Побузької громади, Сергій Олєйніков з Олександрійської, Дмитро Гусаченко з Компаніївської, Віталій Булгаз з Суботцівської, Анатолій Осипенко з Долинської, Богдан Бобух з Петрівської, Віталій Каленченко з Новгородківської, Роман Кашуба та Сергій Калачник з Онуфріївської. Про це повідомляє Суспільне, інформує  ТРИБУНА.

13 травня у селі Капітанка Побузької громади попрощалися з Олександром Кірєєвим. Повідомили у громаді. ​

Олександр Кірєєв народився 13 березня 1971 року в селі Сухий Ташлик, навчався в Побузькій загальноосвітній школі. Працював на Побузькому феронікелевому комбінаті. З 25 лютого 2022 року воював у складі другого механізованого батальйону військової частини А 4674 та А 4612.

загиблі
Олександр Кірєєв. Фото: Facebook Побузької громади.

20-річний олександрієць Сергій Олєйніков загинув 11 травня під час виконання бойового завдання у Бахмутському районі, повідомив голова Олександрійської громади Сергій Кузьменко. Поховають бійця 16 травня у місті Ватутіне Черкаської області, де останнім часом проживають його рідні.

загиблі
Сергій Олєйніков. Фото: Facebook Сергія Кузьменка.

Стрілець-помічник кулеметника Дмитро Гусаченко житель Компаніївської громади загинув 9 травня внаслідок артилерійського обстрілу позицій противником в районі населеного пункту Спірне Донецької області. Повідомили у громаді. Народився Дмитро Гусаченко 19 березня 2003 року в селі Живанівка. З грудня 2021 року проходив строкову службу в лавах Збройних Сил України, з січня 2023 року вступив до лав ЗСУ за контрактом. Про дату поховання повідомлять додатково.

загиблі
Дмитро Гусаченко. Фото: Facebook Компаніївської громади.

У Суботцівській громаді повідомили про загибель 22-річного захисника Віталія Булгаза. Він загинув 29 серпня 2022 року поблизу села Сухий Ставок Херсонської області.

загиблі
Віталій Булгаз. Фото: Facebook Суботцівської громади

12 травня у Долинській громаді попрощалися Анатолієм Осипенком. Він загинув 5 травня виконуючи бойове завдання. Повідомив голова громади Євгеній Звіздовський.

загиблі
Анатолій Осипенко. Фото: Facebook Євгена Звіздовського.

Уродженець села Луганки Петрівської громади Богдан Бобух, 1985 року народження, загинув 5 травня в результаті стрілецького бою в населеному пункті Бахмут Донецької області. Повідомили у громаді. Поховали бійця 10 травня у місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської області.

загиблі
Богдан Бобух. Фото: Facebook Петрівської громади.

Уродженець села Верблюжки Новгородківської громади, солдат Віталій Каленченко, 1991 року народження загинув 6 травня біля Бахмуту Донецької області. Прощатимуться з бійцем 16 травня у селі Крюківщина Київської області.

загиблі
Віталій Каленченко. Фото: Facebook Новгородківської громади.

В Онуфріївській громаді повідомили про загибель двох захисників Романа Кошуби та Сергія Калачника.

Молодший сержант Роман Кашуба загинув 15 грудня 2022 року від отриманих поранень, не сумісних з життям поблизу населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області. Тіло воїна перебувало на ідентифікації. Прощатимуться з бійцем 15 травня у селі Млинок.

Солдат Сергій Калачник, 1971 року народження, загинув 12 травня в районі населеного пункту Садове Херсонської області. Попрощалися з бійцем 14 травня в селі Успенка.

загиблі
Роман Кашуба(ліворуч) та Сергій Калачник(праворуч). Фото: Facebook Онуфріївської громади