Маєш золоті руки? Обирай професію, яка приносить високий, стабільний дохід і завжди є затребуваною у будівельній сфері! Лицювальник-плиточник саме таке ремесло.

Опановуй новий фах або удосконалюй вже наявні вміння спільно з Державною службою зайнятості. Викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти чекають на вас 11 квітня на навчанні за професією «Лицювальник-плиточник»,  яке  триватиме 5 місяців.

Основне, що вас навчать – якісно і вміло виконувати оздоблювальні роботи. А це – великий комплекс процесів, що виконуються під час зведення будинків (споруд) і після їх закінчення з метою підвищення довговічності конструкцій, надання їм естетичного вигляду і створення необхідних умов експлуатаційникам.

Створення вишуканих фасадів та інтер’єрів будинків, креативно облаштованих алей та  оздоблених тротуарів –  це результат вашої професійної  майстерності після проходження навчання.

 Необхідно підкреслити, що опанувавши професію будівельної сфери – без роботи ви не залишитися, а ще це неабияка перспектива започаткувати власний бізнес.  Не зволікайте і  долучайтеся!

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся! Контакти тут: http://surl.li/eghis Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir

Нагадаємо, що для безробітних громадян Кіровоградщини, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.