Недобудована багатоповерхівка на вулиці Юрія Коваленка, 29 у Кропивницькому стане недоступною для сторонніх. Нині там тривають відповідні роботи. Про це повідомляє Кропивницька міська рада, інформує ТРИБУНА.

Сьогодні, 03 лютого, заступник міського голови Олександр Мосін провів на території об’єкту робочу нараду, участь у якій взяли очільник Кропивницької окружної прокуратури Володимир Ізотов, начальник Кропивницького районного управління поліції Андрій Гудіма, заступник начальника ГУНП в області Олександр Сагаль та представники підприємства, яке виконує роботи.

– Питання обговорювалося спільно з правоохоронцями. Ми дійшли згоди, що проблема міських недобудов має бути вирішена якнайшвидше. Об’єкт на вулиці Юрія Коваленка чи не найпроблемніший. Його територію вже розчистили від сміття і хащів. Нині тут проводиться закладення віконних та дверних отворів першого поверху, підвальних приміщень і частково другого поверху, де є виходи на лоджії або балкони. Роботи виконуються за рахунок міського бюджету. Мета — унеможливити потрапляння в будівлю сторонніх осіб, насамперед дітей. На території даної недобудови маємо два трагічних випадки загибелі неповнолітніх. Подібне не повинно повторитися. Сьогодні головне для нас — зробити об’єкт безпечним. Також є домовленість, що його регулярно патрулюватиме поліція, – зазначив Олександр Мосін. – Юридичний відділ міської ради спільно з окружною прокуратурою працює над тим, аби дана недобудова набула статусу безхазяйного майна з подальшою передачею її до власності територіальної громади. Зокрема, це має стати стимулюючим посилом для власників інших подібних об’єктів. Міська влада продовжуватиме працювати у даному напрямку, тож балансоутримувачі недобудов мають нарешті згадати про відповідальність за своє майно і привести його до належного стану.

Стосовно будинку на вулиці Юрія Коваленка, то в перспективі вбачається проведення його реконструкції під житло для внутрішньо переміщених осіб. Для цього проєкту планується залучати кошти з різних джерел, у тому числі з державного бюджету.