Маєте грану фізичну підготовку? Перебуваєте у пошуку роботи? Роботодавці Кіровоградщини подали до бази майже 20 вакансій. Заробітну плату пропонують до 15 тис. грн.

Зокрема, серед основних обов’язків – проведення навантажувально-розвантажувальних робіт.

Інформацію про попит на робочу силу/вакансії
роботодавці подали до Кропивницької, Новоукраїнської, Олександрійської. Голованівської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Світловодського та Олександрівського управлінь філій.

За допомогою у працевлаштування звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.

Також запрошуємо відвідати сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості та ознайомитись з іншими наявними вакансіями https://cutt.ly/qKFhLXK

Діє телеграм-канал ДЦЗ «Робота зараз: Державна служба зайнятості» http://surl.li/eoawb, де щоденно оприлюднюються актуальні вакансії за регіоном чи галуззю.

До ваших послуг і Єдиний портал вакансій – єдина база даних, яка оновлюється в режимі реального часу. Посилання тут: https://is.gd/EZ7xmm