Розвиток малого бізнесу на селі – це перспективний крок, який сприяє відродженню населених пунктів. Бажаєте стати підприємцем і обираєте галузь в сільському господарстві? Ми маємо для вас підказку – садівництво. Оскільки, у березні цього року на базі Державний навчальний заклад Одеський центр ПТО ДСЗ проходитимуть курси цільового призначення за навчальною «Мале підприємництво на селі. Садівництво, обрізання плодових дерев та догляд за ними».

На курсах кожен бажаючий матиме змогу отримати вичерпні консультації у цій сфері господарювання, починаючи від технологічних аспектів виробничого процесу, закінчуючи юридичними особливостями ведення малого агробізнесу.

Пов’язати своє життя із флорою і відкрити власну справу – ваша мрія? Не відкладайте на потім, прямо зараз звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Контакти тут: http://surl.li/eghis

Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir

Стартує навчання – 20 березня 2023 року.

Інформація про професії та інші курси цільового призначення, які пропонує Державний навчальний заклад Одеський центр ПТО ДСЗ, за посиланням http://surl.li/ezfsa

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державна служба зайнятості у березні 2023 року, тут: http://surl.li/cbiig