17 листопада стало відомо про загибель п’яти бійців з громад Кропивницього району, двох бійців – з Новоукраїнського і одного – з Олександрійського районів Кіровоградської області. Наймолодшому загибому було 27 років. Про це повідомляє Суспільне, інформує Трибуна

Працівниця Помічнянської міської ради Новоукраїнського району Тетяна Юрченко-Гордієнко написала про загибель у війні з РФ Олександра Джеваги. Про дату, час і місце поховання повідомлять додатково.

У війні з РФ загинули бійці з трьох районів Кіровоградщини
Олександр Джевага. Facebook Тетяни Юрченко-Гордієнко

10 листопада в бою на півдні країни загинув 44-річний стрілець служби авіаційної безпеки кропивницької льотної академії Євгеній Цимбал. Це інформація від речниці академії Олени Ковальової. На фронт пішов добровольцем, не маючи військового досвіду. Про дату, час та місце поховання повідомлять додатково.

У війні з РФ загинули бійці з трьох районів Кіровоградщини
Євгеній Цимбал. Facebook Льотної академії НАУ

13 листопада у бою з армією РФ на Луганщині загинув 47-річний стрілець-санітар парашутно-десантного батальйону Олександр Бесараб з Петрівської громади Олександрійського району. Це інформація від голови громади Світлани Тилик.

У війні з РФ загинули бійці з трьох районів Кіровоградщини
Олександр Бесараб. Facebook Петрівської селищної ради

17 листопада у селі Піддубне Малопомічнянського старостату Рівнянської громади Новоукраїнського району прощатимуться з Іваном Клевцем. Чоловік пішов на фронт добровольцем, загинув 9 листопада у селі Куземівка Сватівського району Луганської області, написала секретар Рівнянської сільської ради Лариси Біляк.

У селі Димине Соколівської громади Кропивницького району 17 листопада прощатимуться із 27-річним Олександром Погорілим. За інформацією голови громади Інни Завірюхи, боєць був учасником Антитерористичної операції, пішов на фронт добровольцем. Загинув 18 жовтня біля села Давидів Брід на Херсонщині, виконуючи бойове завдання. У нього залишились дружина і донька. В громаді оголосили одноденний траур.

У війні з РФ загинули бійці з трьох районів Кіровоградщини
Олександр Погорілий. Facebook Соколівської сільської ради

На Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища у Кропивницькому 17 листопада попрощалися із лейтенантом Сергієм Дубівкою, солдатом Владиславом Голубіцьким та старшим сержантом Сергієм Перцовим. Це інформація від керівника пресслужби міської ради Сергія Якуніна.

У війні з РФ загинули бійці з трьох районів Кіровоградщини
Зліва направо: Сергій Дубівка, Владислав Голубіцький, Сергій Перцов. Facebook