ІНФОРМАЦІЯ про пожежі, що виникли на Кіровоградщині протягом доби 12-13 листопада. Про це повідомляє ГУ ДСНС Кіровоградської області.
🔶Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС в області загасили 4 пожежі різного характеру.
🔶Так, 12 листопада олександрійські рятувальники загасили пожежу 20 кв. м сміття, яке загорілось об 11:40 у будинку, що не експлуатується по вул. Інгулецькій м. Олександрія.
🔶О 19:34 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу по вул. Великій с. Красносілля Олександрівської СТГ. Після прибуття на місце події з’ясувалось, що горить будинок, що не експлуатується на площі 40 кв. м. та 4 т сіна в ньому. Рятувальники місцевого підрозділу спільно з місцевою пожежною командою с. Михайлівка загасили пожежу о 23:20.
🔶О 22:21 стало відомо про пожежу 4 кв. м безгосподарчої споруди по вул. Жадова обласного центру. Рятувальники місцевого підрозділу ліквідували пожежу о 22:59.
🔶Вже 13 листопада о 04:05 стало відомо про займання по вул. Кошового м. Мала Виска. Після прибуття на місце події з’ясувалось, що горить 4 кв. м домашніх речей та 3 кв. м покрівлі прибудови до квартири в приватному одноповерховому 6-квартирному житловому будинку. Маловисківські рятувальники загасили пожежу о 05:05.
🔶В усіх випадках травмованих чи загиблих немає. Причини пожеж з’ясовують фахівці.