У четвер, 17 листопада, у Кропивницькому з нагоди Міжнародного дня студента громадський простір «МИР 2.0» приймав учасників інтелектуально-розважальної гри для молоді «КВІЗ-Мозок 2.0». Організатором заходу виступило управлінням молоді та спорту міської ради. 

Участь у грі взяли 12 команд із семи закладів вищої та фахової передвищої освіти міста. Так, ЦДПУ імені Володимира Винниченка представили колективи юних інтелектуалів «Спалах», «Джедайки», «Бідні студенти» та «Ключ до бази» (збірна за участі студентів медколеджу імені Є. Й. Мухіна), від Кіровоградського фахового медичного коледжу імені Є. Й. Мухіна виступили команди «Майбутні медики» та «Офіс янголів», від Донецького державного університету внутрішніх справ — «ДОН ДУВС» і «Юніті», команда «Таргани на підпитку» представила ЦНТУ, «Драйвові» відстоювали честь Кропивницького фахового коледжу харчування иа торгівлі, «Амазонки з бензоколонки» Кіровоградського кооперативного фахового коледжу економіки і права імені М. П.Сая, а команда «Кабак» — Кропивницького будівельного фахового коледжу.

Битва інтелектів тривала у восьми тематичних конкурсах на знання історії України, музики, кіно, літератури та образотворчого мистецтва.

Перемогу виборола команда «Ключ до бази».