В умовах війни та надзвичайних ситуацій українські родини часто опиняються під впливом стресу. Ще до приїзду швидкої, поліції чи рятувальників вони потребують психологічної підтримки та допомоги. Аби кожен міг надати не лише домедичну, а й допсихологічну допомогу, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Благодійний фонд «Безпечне майбутнє» організовують цикл психосоціальних тренінгів «Кризовий консультант».
– Не завжди потрібно бути фаховим психологом. Підтримати людину, надати їй допсихологічну допомогу здатний кожен представник громадянського суспільства, «кризовий консультант», якого ми готуємо, – наголошує тренер Андрій Фоменко.
Курс «Кризовий консультант» – це три змістовні модулі, розділені на низку тренінгів.
Впродовж 27 годин розкриваються сутність і структура кризового консультування; здійснюється психоедукація щодо стресових реакцій та ризиків постстресового періоду, розкривається сутність явища психологічної травми та її основних проявів. Слухачі курсу отримують можливість вивчити методи надання допомоги людині в стані гострої кризи та сформувати практичні навички надання психологічної допомоги в екстремальних ситуаціях.
Організатори запрошують лікарів, психологів, педагогів, соціальних працівників, волонтерів, пересічних громадян набути навички кризових консультантів.
Навчання безкоштовне за умови реєстрації за посиланням: https://forms.gle/KEW5brTtQJi2TqqU7
Тренінги організовані у межах кроссекторального проєкту «Комплексна підтримка місцевих та регіональних органів влади у наданні інтегрованого пакету соціальних послуг та пільг у Кіровоградській та Полтавській областях та м. Кривий Ріг», що реалізовується Благодійним фондом “Безпечне майбутнє” у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA), уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW та уряду Японії.