Проєкт програми комплексного відновлення території громади на 2023-2025 роки розроблять у Кропивницькому. Першу робочу нараду з виконавчими органами Кропивницької міської ради, які працюватимуть над відповідним документом, провів заступник міського голови Михайло Бєжан. Про це повідомляє Кропивницька міська рада, інформує ТРИБУНА.

На першому підготовчому засіданні робочої групи визначилися з основними завданнями роботи над проєктом.

– Сьогодні ми готуємо пропозиції до проєкту програми комплексного відновлення Кіровоградської області на 2023-2025 роки. Головне завдання – підготувати пропозиції якісно, для того, щоб вони увійшли до програми, а в подальшому – були ресурси і можливості для їх реалізації. Робота передбачається громіздка і тривала, бо необхідно зібрати багато різних даних, відомостей з реєстрів, інформаційних систем, інтересів суміжних громад, здійснити детальний аналіз усіх негативних впливів збройної агресії, – зазначив Михайло Бєжан і закликав усіх керівників виконавчих органів поставитися з повною відповідальністю до поставлених задач і координувати свою роботу з галузевими департаментами й управліннями облдержадміністрації.

– Це наше спільне завдання. Кропивницька громада забезпечує понад 50% економіки області, зважаючи на це, 50% проєктів програми мають бути із Кропивницького, – наголосив посадовець.