Дощова погода не дозволила бригадам КП «Універсал – 2005» минулого тижня виконувати повноцінне асфальтування міських доріг, але спеціалісти і комунальна техніка Кропивницького продовжили грейдерування та засипку ям на проїжджих частинах транспортних магістралей на території обласного центру. Про це повідомляє Кропивницька міська рада, інформує TBN.

За інформацією директора підприємства Віктора Панішка, грейдерування дорожнього покриття виконувалося за заявками квартальних комітетів по провулках Гулого-Гуленка, Громадівців, Акимівському, Кримському, Середньому, вулицях Симона Петлюри, Чорнобаївській, Вознесенській (від провулка Семенівського до провулка Акимівського), Таврійській (до провулка Середнього) Каляєва.

Спеціалісти і техніка КП «Універсал – 2005» були задіяні для засипки ям на на дорогах по вулиці Руслана Слободянюка, на перехресті вулиць Вокзальної – Євгена Тельнова, на проїзді по вулиці Героїв України, 32 (біля церкви), по вулицях Київській, Чміленка та Юрія Бутусова.

Силами підприємства продовжувалися також роботи з ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища по вулиці Салтикова – Щедріна.

У той же час, підприємство готове до сезону ремонту міських доріг гарячим асфальтом, запевнив Віктор Панішко. План робіт складено і сьогодні, з настанням сприятливої погоди та початком повноцінної роботи асфальтових заводів дорожня техніка з’явиться на вулицях Кропивницького.

Асфальтування розпочнеться із вулиць Святослава Хороброго та Степана Чобану, а установка ямкового ремонту УЯР працюватиме на проїжджій частині вулиці Миколи Садовського.