З 1 лютого Центр надання адміністративних послуг Прозорий офіс Кропивницького розпочав прийом документів на компенсацію за безкоштовне проживання ВПО у січні. Про це повідомляє Кропивницька міська рада, інформує ТРИБУНА.

– Згідно із урядовою програмою, документи приймаються із 1 по 5 число місяця наступного за звітним. 1, 2 і 3 лютого є робочими днями. Тож адміністратори у штатному порядку із 8:00 до 17:00, у п’ятницю до 16:00 здійснюють прийом. Наголошуємо, що 4 лютого (субота) адміністратори працюватимуть і прийматимуть документи, – повідомив директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради, керівник «Прозорого офісу» Олександр Нікітенко.

У суботу 4 лютого адміністратори працюватимуть із 8:00 до 16:00. Прийом проводитиметься у кабінеті 122 і 123 (синій сектор “Прозорого офісу”).

Адреса центру: вул. Архітектора Паученка, 41/26 (навпроти Краєзнавчого музею).

Звертаємо увагу, що з 1 жовтня 2022 року діє оновлений порядок надання компенсації за тимчасове розміщення ВПО. Компенсація у січні становить 30 гривень на день за кожного переселенця. Відтак за повний місяць проживання однієї внутрішньо переміщеної особи держава відшкодує близько 900 гривень.