Сьогодні, 18 квітня, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани попрощалися з Героями-захисниками, які загинули на Луганщині. Про це повідомляє Кропивницька міська рада, інформує TBN.
Бійці-десантники, солдати Дмитро Жужгін і Олександр Шишацький служили в одній частині, знищували рашистську нечисть і гнали її з нашої землі. Запеклі бої в Сіверськодонецькому районі стали останніми для українських воїнів.
33-річний старший стрілець Дмитро Жужгін загинув 09 квітня.
– Я завжди розраховувала на нього, був надійним і люблячим братом. З початку війни регулярно ходив здавати кров для поранених бійців. Дмитра мобілізували півроку тому, відправили на навчання за кордон, потім призначили командиром відділення. Воював на передовій, отримав кілька контузій. До лікарів не звертався, хоча дуже боліли спина й голова. Не хотів залишати своїх хлопців, розумів, що його досвід їм украй необхідний. Загинув, як Герой! Без батька залишилися чотирирічна донька і восьмимісячний син, – ділиться горем сестра загиблого Надія Костюкова.
Серце 40-річного старшого механіка-водія Олександра Шишацького зупинилося 10 квітня.
– Знаю цю родину більше 30 років. Дуже порядні люди, виростили трьох чудових, роботящих, хазяйновитих синів. Олександр пішов воювати за призовом, до цього працював на заводі. Створив родину, виховував двох синів, будував плани на майбутнє, але війна змінила все, – розповідає сусідка Героя Наталія Росулова.
Панахиду за загиблими відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.