Протягом минулого тижня у Кропивницькому ще працювали дві котельні, які опалювали два медичні заклади — обласну лікарню і міську лікарню швидкої медичної допомоги. Вчора, 17 квітня, опалювальний сезон для цих закладів також завершився, котельні зупинені. Наразі тепло подається тільки в палати міського пологового будинку до встановлення стабільно теплої погоди. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 18 квітня, інформує TBN.
Загалом для КП “Теплоенергетик” нині триває сезон підготовки до наступного опалювального сезону. Фахівці підприємства провели гідравлічні випробування тепломереж, внаслідок чого виявлено понад 120 поривів. На підприємстві склали план заходів і ремонтних робіт. Нині уже розпочався період активних ремонтів тепломереж.
Одночасно триває розробка схеми теплопостачання Кропивницького.
– До кінця квітня проект має буди готовий, – наголосив Олександр Мосін. – Його презентуємо і вносимо на розгляд міської ради.
За інформацією директора КП «Теплоенергетик» Олександра Чельника, на завершальній стадії перебуває розробка проєкту заміни тепломережі по вулиці Чорновола. Довжина відрізку тепломережі тут становить 830 метрів — від площі Богдана Хмельницького до вулиці Гагаріна.