Таїсія Мальована – перукарка, яка більше двадцяти років робить своїх клієнтів не лише гарними, а й впевненими у собі. Маючи достатньо переконань у власних силах, жінка вирішила заручитися підтримкою держави та взяти участь у грантовій програмі «Власна справа», яка допоможе їй розширити власну справу.

Про цю програму підприємниця дізналася із соціальних мереж, де були розміщені історії успішних підприємців – учасників грантової програми, корисні посилання на вебресурси, покрокові дії щодо створення власного бізнесу та складання бізнес-плану.  Інформація була для неї цікавою і доступною, тож вирішила також скористатися програмою.

Бізнес-ідея Таїсії Вадимівни полягає у відкритті студії «Любисток», яка спеціалізуватиметься на створенні перук та накладок, задовольняючи потреби клієнтів. Студія також надаватиме послуги з нарощування, відновлення волосся та весь спектр перукарських послуг. Наразі у місті немає подібної студії, а попит на ці потреби є.

Підприємниця розуміла, що для успішного втілення своєї ідеї в життя їй потрібна додаткова підтримка і фінансові ресурси. Грантова програма «Власна справа» стала для неї чудовим способом отримати необхідні кошти та поради від професіоналів у сфері підприємництва.

Підготовка бізнес-плану виявилася важливим етапом у процесі реалізації її мрії. Тому Таїсія Вадимівна зважено підійшла та обдумала всі аспекти свого бізнесу: від аналізу ринку до визначення цільової аудиторії та стратегії маркетингу. Вона врахувала всі можливі ризики та шляхи їх мінімізації, щоб студія «ЛюбистоК» стала тим місцем, звідки її клієнти будуть виходити задоволеними.

Таїсія віддала багато часу та енергії на підготовку до захисту свого бізнес-плану перед комісією Кіровоградського обласного центру зайнятості. Її впевненість у власних здібностях та глибокі знання у галузі перукарства вразили, і жінка отримала підтримку.

«Разом зі своєю командою ми зможемо допомагати людям, які втратили волосся з різних причин, таких як алопеція (повна та часткова), онкологія (хіміотерапія), захворювання шкіри голови, після опіків та різних шрамів. У 17 років я також зіткнулася із проблемою часткового облисіння. Саме це і спонукало мене зайнятися тим, чим я займаюся зараз», – розповідає грантерка.

Завдяки гранту та власній наполегливості Таїсія Мальована змогла втілити свою мрію у життя. У команді жінки працюватимуть перукар, пастижер та лешмейкер, яких вона залучить за умовами грантової програми.

Таїсія Вадимівна продовжує надихати інших своїм прикладом рішучості та наполегливості. Її історія – приклад того, як мрія може стати реальністю завдяки відвазі та працьовитості. Студія «Любисток» – не лише місце, де твориться краса, а й осередок позитивних змін у житті багатьох людей. І хто знає, можливо, наступна історія успіху буде ваша!

Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і ті, хто не має досвіду ведення бізнесу через портал Дія.

Відповіді на поширені запитання читайте тут. Потрібна консультація? Отримайте її за телефоном: +38 (093) 478 70 81 або пишіть у Telegram.