Невід’ємною частиною нашого життя стали інформаційні технології, які відкрили нові можливості для навчання, спілкування, роботи й відпочинку, надали доступ до великого обсягу інформації. Разом із тим, вони створили широке поле для діяльності різного роду кіберзлочинців. 
Повідомляє ТРИБУНА з посиланням на фейсбук-сторінку Кропивницької міської ради.

Сьогодні, 09 жовтня, посадові особи органів місцевого самоврядування й працівники комунальних підприємств Кропивницької міської ради взяли участь у навчанні на тему “Інтернет-ресурси та програмне забезпечення: законність, безпека й інновації в Україні”.

Тренінг провела доцентка кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки Донецького державного університету внутрішніх справ Ольга Габорець.
Науковиця роз’яснила учасникам семінару особливості використання програмного забезпечення і різноманітних інтернет-ресурсів, описала переваги використання ліцензійного програмного забезпечення.
Також вона навела приклади вразливостей і загроз під час використання “зламаних” програм та російського програмного забезпечення й інтернет-ресурсів.