Сьогодні, 06 грудня, під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлани Балакірєвої відбулося чергове засідання громадської комісії з житлових питань.
Члени комісії розглянули звернення чотирьох родин вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей і рекомендували виконавчому комітету взяти їх на облік для отримання тимчасового житла. Домівки наших співгромадян зруйнували російські агресори, вони знайшли прихисток у Кропивницькому і міська влада робить все, аби забезпечити людей дахом над головою.
Комісія погодила взяття трьох родин на квартирний облік у першочергову чергу (учасники бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб), одну особу, яка має статус дитини-сироти, у позачергову чергу та зняття двох сімей з квартирного обліку.
Предметом розгляду також стали заяви чотирьох мешканців гуртожитку на проспекті Університетському, 21 щодо надання ордерів на кімнати. Окрім цього, затверджено рішення про надання двом родинам службових квартир.