Під головуванням начальника Кіровоградської ОВА Андрія Райковича пройшла робоча зустріч з паном Салімом Муссою, керівником офісу ВПП у місті Дніпро та представниками продовольчої програми ООН.
«Як ви знаєте, Кіровоградська область – один з нйбільших гуманітарних хабів в центрі України. Ми прихистили майже 95 тисяч переселенців, які і зараз прибувають до нас з повністю зруйнованих територій. Постраждалі сім’ї першочергово потребують прихистку та мають потреби в забезпеченні харчуванням, засобами гігієни, одягом та медикаментами», – наголосив Андрій Райкович.
Начальник ОВА акцентував, що одним із надважливих питань є забезпечення переселенців продовольством.
«Громади, де проживають переселенці, роблять дуже багато, щоб забезпечити мінімальні 329потреби десятків тисяч біженців. Але ми активно допомагаємо нашим захисникам, які на фронті, а також жителям деокупованих територій. Зокрема – Запоріжжю, Херсону, Миколаєву.»
Як наголосила заступниця начальника ОВА Катерина Колтунова, з початку вересня World Central Kitchen припинила роздачу продуктових наборів на Кіровоградщині. Тому область має велику потребу в забезпеченні ВПО харчами.
«Всесвітня продовольча програма Організації Об’єднаних Націй вже підтримувала нас, і я сподіваюсь, що наша співпраця продовжиться надалі», – зазначив начальник Кіровоградської ОВА.