Для проходження національного мультипредметного тесту випускники шкіл Кіровоградщини реєструються онлайн і самостійно. Для тих, хто потребує допомоги, в області працюють три пункти реєстрації: у Голованівську, Олександрії та Кропивницькому. Про це повідомляє Суспільне, інформує TBN.

Реєстрація стартувала два тижні тому.

У Кропивницькому допоміжний пункт працює у технічному університеті. За допомогою звернувся випускник 2021 року Віталій Сидоров. Він хвилюється, щоб не допустити помилки. З таким самим проханням прийшов до пункту Максим Кравцов — теж випускник 2021 року.

У цьому році кількість охочих скористатися допомогою у реєстрації в пункті збільшилась – говорить відповідальна за пункт Світлана Дейкун. За минулий рік звернулися понад 200 людей, нині їх вже 200. Звертаються випускники минулих років та поточного року.

Реєстрація на мультитест відбувається онлайн на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Учасники створюють свій персональний кабінет, вносять туди індивідуальні персональні дані. Відсилати паперові копії документів не потрібно, завантажуються відскановані копії, вони мають бути не більше одного мегабайта, розповідає працівниця Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Ліна Бутенко. Після перевірки Одеський регіональний центр підтверджує участь у тесті.

За її словами, учасники з Кіровоградської області створили 4200 унікальних карток (персональних кабінетів). Участь підтвердили 2327 людям.

Реєстрація триватиме до 3 травня.

Що відомо

Цьогоріч вступники складатимуть два обов’язкових предмети – українську мову та математику і третій — на вибір: це історія України, англійська, французька, німецька, іспанська мова, біологія, фізика та хімія. На виконання тесту мають три години (180 хвилин). Торік було дві (120 хвилин).

Тестування проходитиме у дві сесії: основна 5 червня – 23 червня, додаткова 11 – 24 липня.