Діти та дорослі у рамках проєкту Громадський хаб «Амбасадори безпеки» у книгозбірнях міської централізованої бібліотечної системи  міста Кропивницького створюють світловідбивні брелоки різноманітних форм, щоб у темний час доби залишатися видимими для водіїв та запобігти небезпечним ситуаціям на дорозі. Про це повідомляє сайт КМР.

Перша така майстерня відбулась у Центральній  міській бібліотеці імені Володимира Панченка. Бібліотекарі  та інспектори ювенальної превенції разом із читачами книгозбірні та учнями школи «Мозаїка» попрацювали над флікерами у формі яблука та Гербу України. Після майстеркласу його учасники та учасниці тепер точно знатимуть навіщо потрібні флікери, яку функцію вони виконують і з чого їх можна зробити.

У рамках проєкту Громадський хаб «Амбасадори безпеки» в бібліотеках МЦБС міста Кропивницького заплановано провести до кінця року іще  близько сорока таких майстерень. За бажанням кропивничани та гості міста можуть долучитися до заходів та виготовити світловідбивний брелок у будь-якій міській книгозбірні.