2 грудня 2022 року у креативному просторі “KOWO” (провулок Васильківський, 10) відбудеться форум до 300-річчя великого українця – Григорія Сковороди. Про це повідомляє Освітній Простір Кіровоградщини.

Відбудеться спілкування про постать філософа з різних його сторін, спрямована на збільшення обізнаності людей про Сковороду як письменника, філософа, громадського діяча і просто людини 18-го століття.

Під час форуму лектори розкажуть про філософію Сковороди, його мову і світогляд, про сродну працю Кропивниччини, а також буде обговорення творів Григорія Савича Сковороди.

На форумі будуть виступати запрошені лектори: філософ, семінарист, коуч та інфлюенсер – Любомир Дмитришин, співзасновниця Мир2.0, заступниця голови ОВА – Катерина Колтунова, кандидатка філологічних наук, доцент – Ганна Волчанська, голова громадської організації “Баба Єлька” – Інна Тільнова, директорка Агенції сталого розвитку “Хмарочос” – Ірина Ткаченко, голова Кіровоградської ОДА в 2021-2022рр. Марія Чорна

Окрім лекцій, на учасників чекає конкурс, можна виграти книгу Григорія Скороводи.

Початок заходу о 13:00

Реєстрація: https://forms.gle/JSwRLRpA9hHWwLZA7

Проєкт створений в межах програми UPSHIFT за підтримки ЮНІСЕФ й Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку. Її зміст є відповідальністю учасників програми UPSHIFT та необов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ та Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку.