Суттєвим зрушення у напрямку покращення якості теплопостачання у Кропивницькому стала домовленість між КП “Теплоенергетик”, “Кіровоградобленерго” і міською владою про забезпечення альтернативного живлення теплопостачального підприємства у періоди відключення електроенергії.  Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 31 січня. Про це повідомляє Кропивницька міська рада, інформує ТРИБУНА.

– Досягнута домовленість забезпечення підключень тринадцяти котелень і теплових пунктів Кропивницького до альтернативних точок живлення у періоди знеструмлення кварталів, – відзначив Олександр Мосін. –  Це дасть можливість забезпечити їхню стабільну роботу і безперебійне постачання тепла споживачам.

Технічно цей механізм безперебійного електроживлення котелень достатньо складний, але він дозволить забезпечити роботу котелень у режимі електропостачання 2/2.

У понеділок, 30 січня, роботи вже розпочалися, фахівці “Теплоенергетика” і “Кіровоградобленерго” опрацьовують технічні можливості.