Державна служба зайнятості намагається йти в ногу з часом та застосовує нові інструменти для розширення каналів комунікацій з клієнтами.

Яка мета? Просувати у медіа корисний контент сфери зайнятості.  Наразі –  за допомогою сучасних інструментів: Telegram-канал та Іnstagram. Долучення до Telegram-каналу та Іnstagram Державної служби зайнятості дасть змогу охочим оперативно отримувати різноманітну інформацію про:

  • можливості служби зайнятості  у напрямку надання послуг клієнтам;
  • активні програми сприяння зайнятості населення;
  • реалізацію державних програм щодо підтримки підприємницької ініціативи (створення та розвиток власного бізнесу);
  • інші можливості служби зайнятості, що допоможуть реалізувати себе у професійній сфері: отримати нову професію, підвищити кваліфікацію, отримати нові непрофесійні Soft Skillsи  щодо подолання стресових ситуацій, спілкування з потенційними роботодавцями, працівниками та ін.;
  • зміни у законодавстві сфери зайнятості, що дають вагомі інструменти реалізації державної політики зайнятості.

Є бажання щоденно отримувати інформацію сфери зайнятості щодо її діяльності та послуг, які вона надає? Долучайтеся до Telegram-каналу та Іnstagram Державної служби зайнятості та поширюйте корисний контент сфери зайнятості серед друзів та знайомих.

Посилання на сторінку Іnstagram тут  http://surl.li/ofkiy

Посилання на Telegram-канал тут t.me/SESofUkraine     

Для зручності переходу на Telegram-канал та Іnstagram Державної служби зайнятості з будь-якого мобільного гаджету, пропонуємо скористатися QR-кодами.

Нагадаємо, що Державна служба зайнятості має й інші Telegram-канали, які стануть корисними для шукачів роботи: ДЦЗ «Робота зараз: Державна служба зайнятості» http://surl.li/eoawb «Робота на Кіровоградщині. Служба зайнятості інформує» https://t.me/job_kid_dcz.

Зайшовши за посиланнями, ви щоденно матимете можливість отримувати інформацію про актуальні вакансії не лише в регіоні, а й за його межами.