Відкриття  закладу швидкого харчування у Кропивницькому – бізнес-ідея, яку взявся реалізовувати переможець грантової програми «єРобота» Сандул Михайло.

«Я маю досвід роботи із закладами «вуличної» їжі в Італії. Тому і виникла ідея заснувати подібний заклад на малій батьківщині. У своєму кафе для відвідувачів різного віку і достатку я хотів би створити таку атмосферу, щоб люди почували себе, як удома», – про це повідомив Михайло Олексійович під час презентації свого бізнес-плану.

Чому саме цей напрямок обрав підприємець? Чоловік упевнений, що сьогодні стрітфуд є лідером харчових інновацій і його популярність в останні роки лише збільшується, а отже і його бізнес матиме успіх. Крім того, збільшується й чисельність людей, які цінують свій час і в яких інколи не вистачає його на приготування їжі вдома.

Концепція народилася, а разом з нею й родзинка закладу – відкрита кухня, де відвідувачі зможуть на власні очі спостерігати за створенням смаколиків, які вони замовлять.

Для втілення в життя свого гастропроєкту досвіду й ентузіазму виявилося замало. Тому для «розкрутки» бізнесу Михайло Олексійович почав шукати варіанти фінансової підтримки. І знайшов! З місцевих медіа підприємець  дізнався про урядову програму «єРобота», яка допомагає започаткувати власну справу або розвивати бізнес, який вже діє.

Ознайомившись з алгоритмом дій для отримання мікрогранту, пан Михайло не зволікав і одразу взявся за складання бізнес-плану. Раціональний підхід і наполегливість зіграли на руку підприємцеві – бізнес-план вийшов ґрунтовним і перспективним. Його оцінили і членкині грантової комісії. Таким чином, Сандул Михайло став черговим переможцем – отримувачем мікрогранту на створення «справи життя».

«Ми маємо на меті йти в ногу з часом та забезпечувати в меню швидкого харчування попит на нові смаки і тенденції. Ситими і задоволеними – такими я хочу бачити своїх клієнтів», – охоче розповідає пан Михайло.

У вас є бізнес-ідея? Хочете спробувати себе у ролі підприємця? Чи вже маєте бізнес і прагнете його розвивати? Державна служба зайнятості допоможе вам!

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32 17 68 або пишіть у Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами. Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград https://t.me/dcz_kir