«Перукар (перукар-модельєр)». Є бажання стати майстром у  сфері краси? Державна служба зайнятості пропонує вам професійне навчання, яке стартує 02 лютого 2023 року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

За 5 місяців ви опануєте нові знання та навички  виконання сучасних стрижок та укладання волосся, креативні методи фарбування та колорування  волосся.

Ще вас навчать моделюванню та формуванню креативних композицій з волоссям, а також «озброять» знаннями з етики та основ психології задля доброзичливого комунікування з клієнтами.

Поспішайте реалізувати свої професійні плани: стати затребуваними на ринку праці або ж навіть відкрити власну справу!

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За деталями організації навчання звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості за                                 тел. 0 (522) 321 328 або до філій обласного центру зайнятості чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir