Вас зацікавила інформація і ви маєте бажання стати оператором безпілотника? Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості чекає на вас.

Вже 06 лютого 2023 року стартують курси цільового призначення за спеціальністю «Оператор безпілотного літального апарату (дрону)».

Викладачі навчального центру у найкоротші терміни допоможуть вам з «нуля» освоїти тонкощі управління дронами, навчать прийомам впевненого та безпечного пілотування, налагодження камери дрону та проведення якісної зйомки. А ще дізнаєтеся, як безпілотні літальні пристрої допомагають мінімізувати втрати робочого часу і ефективно виконувати поставлені завдання.

Запитаєте, де застосувати здобуті знання та практичні навички? У військовій справі,  сільському господарстві, лісовому секторі, сфері екології, будівництва та ін.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Зацікавила пропозиція? За деталями звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. 0 (522) 321 328 або до філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir