Спокійне життя, власний бізнес та, здавалось би, стабільне фінансове становище – усе це мала Гаджизаде Марія Аліївна, яка разом із чоловіком проживала у Сєвєродонецьку Луганської області та займалася власним бізнесом. Повномасштабна війна в Україні та активні бойові дії на території, де проживали, змусила родину переїжджати: вони обрали Кропивницький.

Переїзд не став перешкодою для молодої підприємниці і, вирішивши на новому місці всі побутові питання, вона почала роздумувати над розвитком  свого бізнесу, а це реалізація дитячого одягу – справа, якою вона займалася у Краматорську та Сєвєродонецьку через власну мережу магазинів.

Влітку минулого року їм вдалося відкрити у Кропивницькому стаціонарний магазин. Та рік роботи показав Марії Гаджизаде, що цього замало. Підприємниця вирішує розвивати магазин на онлайн-ринках, що дасть їй можливість збільшити кількість продажів та повернути своїх постійних клієнтів. Однак добре розуміла, що такий вид розвитку бізнесу передбачає чималі фінансові витрати, яких сім’я наразі не має.

Їй на допомогу прийшла грантова програма «єРобота» –  менторська програма для започаткування або розвитку бізнесу.  Рішення було однозначне –  подаватися задля перемоги.

Оскільки дівчина має досвід у веденні бізнесу, тож взялася складати бізнес-план та виконувати усі вимоги програм

и. Результат старань не забарився – Марія Аліївна перемогла і тепер може втілювати задумані плани у життя.

Підприємниця вже має двох працівників у магазині, а завдяки програмі    створить ще два робочі місця для менеджера та контент-мейкера. Частину грантових коштів буде вкладено на розкрутку сторінки у соціальній мережі Instagram, а частину – для розміщення товару на платформі Prom.ua.

«Саме таке масштабування нашого бізнесу дозволить збільшити обсяги продажів та приверне увагу більшої кількості покупців.  У планах – створити потужну команду та розвиватися по всій країні. Так, розпочати бізнес після усіх подій у зовсім іншому регіоні було не легко, але ми не зламалися. Я вдячна уряду за розробку грантової програми, яка допомагає підприємцям продовжувати вести бізнес та ще й в умовах воєнного стану. Тільки усі разом ми зможемо підтримувати економіку нашої країни та наближати довгоочікувану Перемогу», – стверджує Марія Гаджизаде.

Ця історія черговий раз доводить, що держава всіляко намагається  підтримувати бізнес і розширює задля цього грантові програми.

Тож, якщо ви новачок у підприємницькій діяльності,  будьте рішучими та не відпускайте власні мрії. Якщо ви втратили бізнес через повномасштабне вторгнення росії на територію України, не опускайте рук. Беріть участь у «єРобота» та перемагайте. Потрібна консультація?  Звертайтеся до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером телефону +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.

Про умови надання гранту можна почитати тут.  Не знаєте, як подати заявку на участь? Детальна інструкція на порталі ДІЯ.