Від 6 700 до 20 000 гривень – таку заробітну плату пропонують бухгалтерам роботодавці на Кіровоградщині. Наразі у Кіровоградській області є 19 вакансій.

У вас є бажання працювати та реалізовуватися за професією «Бухгалтер», маєте досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку  і перебуваєте в пошуку роботи? Звертайтеся за допомогою у працевлаштуванні до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Інформацію про попит на робочу силу/вакансії роботодавці подали до Кропивницької, Олександрійської, Голованівської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Світловодського управління філії, Новоархангельського відділу філії.

Якщо вас цікавлять інші пропозиції роботи в регіоні, а також за його межами, з ними можна ознайомитися на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості. Онлайн-помічник за посиланням: https://is.gd/LQ66ql.

Крім того, пропонуємо приєднатися до чат-боту державної служби зайнятості у Telegram-каналі https://t.me/DCZWorkNowBbot , де щоденно можна отримувати інформацію про актуальні вакансії.