«Особливості роботи на підприємствах в умовах воєнного стану» – курси, що пропонує Державна служба зайнятості тим, кого цікавить сфера трудових відносин і особливості їх організації у період воєнного стану.

Що дізнаються слухачі на таких курсах? Серед важливого: особливості трудових відносин з нефіксованим робочим часом, права найманих працівників, тривалість робочого часу для різних категорій працівників, гарантії для мобілізованих працівників, внутрішньо переміщених осіб, особливості надання різних видів відпусток в умовах війни, призупинення трудового договору: порядок та умови та багато іншого.

Цікаво? Тож, поспішайте, адже стартуємо вже 15 червня цього року.

 Курси проведуть викладачі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Деталі щодо навчання отримуйте у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут:

Пишіть у  Telegram – t.me/dcz_kir

Інформацію про інші професії, які можна здобути на базі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, тут http://surl.li/hgrdh

Бажаєте отримати відповіді на запитання щодо особливостей організації трудових відносин в умовах воєнного стану або щодо змін у трудовому законодавстві? Перейдіть за посиланням http://surl.li/hhocf