Наразі роботодавці Кіровоградської області потребують електромонтерів, а саме: електромонтерів з випробувань та вимірювань, електромонтерів з експлуатації розподільних мереж, електромонтерів з обслуговування підстанції, електромонтерів з ремонту та монтажу кабельних ліній, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, електромонтерів контактної мережі та електромонтерів з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування.

Актуальними на підприємствах Кіровоградщини є 54 вакансії. Роботодавці готові платити кваліфікованим спеціалістам до 14 820 грн.

Інформацію про попит на робочу силу/вакансії 1555роботодавці подали до Кропивницької, Новоукраїнської, Олександрійської та Голованівської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Знам’янського, Світловодського та Маловисківського управлінь філії, Гайворонського та Новомиргородського відділів філій.

Ви шукаєте роботу чи ви роботодавець і у вас є потреба в укомплектуванні вільних робочих місць? До ваших послуг Єдиний портал вакансій – єдина база даних, яка оновлюється в режимі реального часу. Посилання тут https://is.gd/EZ7xmm

З інших питань звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.