Вас цікавить сфера торгівлі? Бажаєте навчитися задовольняти потреби своїх клієнтів? Пропонуємо опанувати одну із затребуваних професій сьогодення – продавець (з лотка, на ринку).

За сприяння служби зайнятості на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості організовується навчання за цією професією, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.

Викладачі навчатимуть вас як правильно приймати товар та заповнювати документи, як готувати продукцію до продажу, консультувати покупців, оформляти вітрини, вивчати попит на ринку продажів та багато іншого.

Початок занять – 17 січня 2023 року.

Термін навчання – 2, 6 місяця.

Хочете стати професіоналом у сфері продажів? Деталі навчання дізнавайтеся у відділі активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. 0 (522) 32 08 01  або у філіях обласного центру зайнятості чи їхніх структурних підрозділах за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у січні 2023 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L

Наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir