Ви працюєте із технікою, яку використовують у сільському господарстві? Вам у нагоді стануть курси цільового призначення за навчальною програмою «Особливості експлуатації сільськогосподарської техніки та тракторів».

Про деталі використання сільськогосподарських машин розповідатимуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Курси стартують – 16 січня 2023 року.

Бажаєте стати більш досвідченим в агросфері? Про деталі навчання дізнавайтеся у відділі активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. 0 (522) 32 08 01 або у філіях обласного центру зайнятості чи їхніх структурних підрозділах за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у січні 2023 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L

Наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir