Наразі ми не можемо уявити своє життя без віртуального простору. Щоденний скролінг інтернет-стрічки, безумовно, залишає свій відбиток на нашій психіці. Як не втратити гармонію та спокій, як  вберегти свою свідомість від інформаційних вірусів та безпечно споживати медіапродукти? Відповідь є: курси цільового призначення за навчальною програмою «Інформаційна гігієна в мережі Інтернет. Як вберегтися від маніпуляцій», що організовує Державна служба зайнятості.

Висококваліфіковані викладачі Полтавського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчать вас, як не інфікуватись фейками і не загрузнути в інформаційному смітті. Стартуємо 26 квітня 2023 року.

Є бажання підвищити свою обізнаність у сфері «екологічного» медіапростору та комунікувати безпечно? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: http://surl.li/eghis Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.

Ознайомитися з інформацією про інші курси цільового призначення або професії, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості, в онлайн-графіку за посиланням http://surl.li/exrnv.