На війні з РФ загинули десятеро військових із семи громад Кіровоградської області, повідомляє Суспільне.

8 листопада Долинська громада Кропивницького району попрощалася з двома бійцями. Це Дем’ян Стафікопуло та Сергій Оврашко. Про це написав голова громади Євгеній Звіздовський.

Старший лейтенант Дем’ян Стафікопуло, 1979 року народження, служив на посаді командира реактивного артилерійського взводу батареї у 128-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді. В лавах 128-ої бригади був з 2015 року, брав участь в Антитерористичній операції. За інформацією брата бійця, нагороджений орденом “За мужність” III ступеня, має відзнаки “За особливу службу”, “За взірцевість у військовій службі”, “10 років сумлінної служби”, “15 років сумлінної служби”, “За участь в Антитерористичній операції”, “За вільну Україну”, “Збережемо честь — здобудемо славу” та “Срібний едельвейс” 128-ої бригади. Загинув військовий 3 листопада внаслідок ракетного удару біля Зарічного Запорізької області. В той день його нагородили сірим беретом — особливою відзнакою підрозділу.

Сергій Оврашко, за інформацією голови громади, загинув 1 листопада 2023 року, виконуючи бойове завдання.

Сергій Оврашко та Дем'ян Стафікопуло
Сергій Оврашко (ліворуч) та Дем’ян Стафікопуло (праворуч). Фото: Facebook Євгенія Звіздовського

За інформацією Євгенія Звіздовського, 10 листопада місто Долинська прощатиметься з Русланом Абдуллаєвим. Військовий помер 7 листопада.

Руслан Абдуллаєв
Руслан Абдуллаєв. Фото: Facebook Євгенія Звіздовського

9 листопада у селі Юр’ївка Добровеличківської громади Новоукраїнського району прощатимуться з Валентином Чередником, який загинув 6 листопада внаслідок застосування російськими військовими дрона-камікадзе поблизу села Вербове Пологівського району Запорізької області. За інформацією голови громади Володимира Осієвського, боєць народився 2002 року, служив навідником-оператором взводу оперативного призначення.

Валентин Чередник
Валентин Чередник. Фото: Facebook Добровеличківської селищної ради

10 листопада у селі Кам’янка Новомиргородської громади Новоукраїнського району прощатимуться із солдатом Юрієм Ревенком, 1972 року народження. За інформацією голови громади Ігоря Забажана, боєць загинув 5 листопада в результаті ворожого обстрілу на Донеччині. 10 листопада в громаді оголосили Днем жалоби.

Юрій Ревенко
Юрій Ревенко. Фото: Facebook Ігоря Забажана

На війні з РФ загинули Сергій Вернигора та Владислав Сандул з Первозванівської громади Кропивницького району. Це інформація від голови громади Прасковії Мудрак.

53-річний Сергій Вернигора загинув 2 листопада на Харківщині. Про дату, час та місце прощання з бійцем повідомлять додатково.

З 27-річним молодшим сержантом Владиславом Сандулом прощатимуться 9 листопада у селі Клинці. Боєць загинув 2 листопада на Луганщині, 22 листопада йому мало виповнитись 28 років.

Владислав Сандул та Сергій Вернигора
Владислав Сандул (ліворуч) та Сергій Вернигора (праворуч). Фото: Facebook Первозванівської громади та Клинцівського старостату

5 листопада на околицях села Першотравневе Куп’янського району Харківської області від поранень, отриманих під час мінометного обстрілу, загинув солдат механізованого батальйону Анатолій Іщенко з Надлацької громади Голованівського району. За інформацією голови громади Руслана Садікова, бійця мобілізували у березні 2023 року. Про дату, час та місце прощання повідомлять додатково.

Анатолій Іщенко
Анатолій Іщенко. Фото: Facebook Надлацької громади

Міський голова Олександрії Сергій Кузьменко написав про загибель 5 листопада на харківському напрямку 35-річного солдата Миколи Скиби. У бійця залишились донька, бабуся та брат. Про дату, час та місце прощання повідомлять додатково.

Микола Скиба
Микола Скиба. Фото: Facebook Сергія Кузьменка

9 листопада у селі Мар’янівка Новоархангельської громади Голованівського району попрощалися з Сергієм Шмаріним. За інформацією голови громади Юрія Шамановського, в громаді оголосили День жалоби.

Сергій Шмарін
Сергій Шмарін. Фото: Facebook Новоархангельської селищної ради