7-8 грудня унаслідок погіршення погодних умов (налипання мокрого снігу, крижаний дощ) на дорогах Кіровоградщини утворилась ожеледиця, що спричинило труднощі для руху автотранспорту. Про це повідомляє ГУ ДСНС Кіровоградської області.
Для попередження ускладнень дорожнього руху з 02:30 8 грудня на усіх автомобільних дорогах загального користування державного значення (від м. Знам’янка до кордону з Дніпропетровською областю та від м. Олександрія до кордону з Полтавською областю) було введено обмеження руху усіх видів транспортних засобів.
Для допомоги водіям залучаються техніка пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС в області. За минулу добу рятувальники 11 разів виїздили на вилучення автомобілів із ускладнених ділянок доріг та кюветів, вилучено 15 одиниць техніки, з них: 9 вантажних автомобілів, 1 автобус та 5 легкових автомобілів (всього у транспортних засобах перебувало 53 особи).
Також надано допомогу людям, які потрапили у складну ситуацію на дорозі. Так, четверо дорослих з немовлям провели ніч у Пункті Незламності м. Бобринець Кропивницького району через несправність автомобіля та неможливість продовжити рух у потрібному напрямку. Також рятувальники надали допомогу по транспортуванню до місця проживання жінки з хворою дитиною.
Всього від ГУ ДСНС України в області залучалось 13 од. техніки (45 чоловік особового складу).
Шановні громадяни! Служба порятунку Кіровоградщини закликає вас утриматись у період негоди від подорожей, особливо за межі населених пунктів. Не наражайте себе на небезпеку!