Людмила Бугаєнко – переможниця грантової програми «єРобота», яка має намір відкрити соціальну їдальню у Новоархангельську, де місцеві мешканці та гості селища зможуть за доступними цінами посмакувати гарячими стравами та десертами.

Людмила Іванівна є підприємницею уже близько 20 років. Протягом  тривалого часу вона успішно керувала ресторанним бізнесом, включаючи власне кафе. Тож мала за плечима досвід важливих кейсів управління бізнесом та гостьового обслуговування.

Для втілення своєї ідеї у життя перші кроки Людмила змогла зробити з урядовою програмою «єРобота». Соціальну їдальню підприємиця відкриє у приміщенні, що належить її власному приватному підприємству. Домовленості з місцевими фермерськими господарствами про постачання харчових продуктів вже налагоджені. Людей, які будуть щоденно користуватися послугами їдальні теж не бракуватиме, адже є домовленості про централізоване харчування співробітників місцевих підприємств, у т.ч. сільськогосподарських.

До витрачання грантових коштів підприємиця також підійшла зважено – закупить сучасне кухонне обладнання тоді як власні кошти витратить на косметичний ремонт приміщення, закупівлю необхідного інвентарю та посуду. Звісно виконає й головну умову гранту – створить три нові робочі місця для працевлаштування безробітних громадян. Укомплектування вільних робочих місць буде здійснювати з Новоархангельським відділом Голованівської філії обласного центру зайнятості, адже вона впевнена, що за сприяння фахівців добере відповідальних та сумлінних працівників.

Маючи за плечима чималий досвід підприємницької діяльності, жінка переконана, що це не просто черговий урядовий проєкт, це реальна допомога як підприємцям, так і безробітним громадянам, а головне – спільні зусилля піднімати економіку та добробут земляків.

Її історія – це приклад того, як наполегливість, працьовитість та віра у перемогу можуть перетворити ідею в успішний бізнес.

Нагадаємо, урядовий проєкт єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі тривай чергова хвиля прийому заявок для участі у програмі. Подати заявки можна через портал Дія.

Все про гранти тут. 

Треба консультація? Отримайте її за телефоном: +38 (093) 478 70 81, або пишіть у Telegram.